Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Plastic uit de Plas

21 september Gehele dag

De afgelopen jaren hebben we al mogen rekenen op een enthousiaste deelname van een flink aantal klanten tijdens onze actie Plastic uit de Plas; het opruimen van afval uit de Westeinderplassen en aangelegen vaargeulen en sloten. Voor velen van u ook een prachtige manier om wat terug te doen voor de mooie natuur om ons heen.

Het opruimen tijdens Plastic uit de Plas gebeurt vanuit aluminium werkboten van Kempers Watersport of vanuit uw eigen boot. Niet alleen ruimt u op, u bent ook nog eens heerlijk in de buitenlucht en maakt een fantastische vaartocht over de Westeinderplassen, langs de eilandjes en door de kleinere doorvaarroutes.

Dit jaar zoeken we ook jeugdige deelnemers!
We hebben daarom een ietwat aangepast programma ten opzichte van voorgaande jaren. We starten iets later en hebben speciaal voor de jeugd (tot 18 jaar) iets bijzonders te bieden.

Het programma voor zaterdag 21 september
13.30-14.00 uur: verzamelen in de showroom van onze haven
14.00 uur: briefing
14.15 uur: het water op
16.00 uur: terug bij Kempers / foto’s van de ‘buit’ van de dag
16.30 uur: borrel/hapjes/muziek/gezelligheid
17.30 uur: afsluiting