Boot Boulevard Heeg
17 april – 19 april
Op 17, 18 en 19 april 2026 ben je opnieuw welkom in Heeg! De deelnemende bedrijven openen hun deuren voor een uniek kijkje achter de schermen. Of je nu geïnteresseerd bent in het huren of kopen van een boot, of gewoon nieuwsgierig bent naar wat er achter de schermen van deze watersport gerelateerde bedrijven gebeurt, iedereen is welkom!
Wat kun je verwachten?
Alle deelnemende bedrijven stellen hun bedrijf open voor publiek
Ontdek wat er bij deze watersportbedrijven gebeurt en hoe ze werken Mogelijkheid om vrijblijvend in gesprek te gaan met experts uit de branche Bezoek alle mooie bedrijven te voet, met de fiets, met de auto of zelfs met de boot Een gezellige, nautische sfeer met diverse restaurants die geopend zijn
Boot Boulevard Heeg is dé gelegenheid om op een laagdrempelige manier kennis te maken met de watersport en de bedrijven die hierin actief zijn. Of je nu komt om inspiratie op te doen, je volgende boot te vinden of gewoon een leuke dag wilt beleven, je bent van harte welkom!